Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatikus vagy...

Gazdaságinformatikus vagy Műszaki menedzser végzettséggel megyek többre?

Figyelt kérdés

matekos vagyok fizikát nem nagyon szeretem, programozni nem tudok de érdekel a téma

mennyire lehet ezekkel elhelyezkedni és milyen fizetésre lehet számítani? tényleg "büfészakok"?



2013. jan. 11. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Gazd.infot javaslom. A műszaki menedzser szaknak nem nagyon láttom értelmét.


Ha ügyes vagy a szakmában akkor lesz munkád... Úgy gondolom, hogy ez az a szakma /gazd.info meg bármilyen info szakma/ olyan, hogy ha ügyes vagy meg egy kicsit szerencsés vagy akkor lesz melód

2013. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ha ügyes vagy meg egy kicsit szerencsés vagy akkor lesz melód"


te szoktál nézni álláshirdetéseket? eszméletlen sok helyre keresnek informatikusokat. mi az hogy ha egy kicsit szerencsés? én még csak egyetemre járok, de már most bombáznak minket programozói állásajánlatokkal.

2013. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj bénákat nem vesznek fel... Mármint lehet nem fog menni olyan jól neki. Kb. így gondolom.
2013. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát a bénasághoz/tehetséghez nem szerencse kell. hanem tudás.
2013. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
vagy inkább mérnöki?
2013. jún. 16. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!