Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségturizmus-szervezésről...

Egészségturizmus-szervezésről véleményetek? Van esély az elhelyezkedésre?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nevében benne van a bukás.Hugom is ilyet végzett...mondanom sem kell hogy most másik szakra jár.Ez olyan szak amiről a kislányok álmodnak hogy denagyonjólesz az hogy majd a wellness részlegekben ide oda küldözgetem az embereket, jól keresek semmi munkával.A valóság: A szállodák nem viccből adják ki a szobáikat folyamatosan kuponokkal, és nem igazán épül annyi új sem hogy ezt a turizmus vendéglátós tömeget amit ontanak az iskolák foglalkoztatni tudja:/ Még annyi ha minden képpen ez szíved vágya akkor csináld, de nagyon hajtsál, és már a szak elején jelentkezz gyakornoknak mindenfelé,valamint a nyelvtanulásra úgy állj rá hogy 2-3 nyelv üzembiztos ismerete elvárt.
2013. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egészségügyi szervező vagyok, azon belül is turizmusos, tehát egészségturizmus szervező. Erre gondolsz vagy van még valami egyéb, amit így hívnak( csak én nem tudom)?!
2013. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen,arra gondoltam. Te is úgy látod, h minimális az esélye az elhelyezkedésnek a munkaerőpiacon?

2013. jan. 13. 00:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát..egy év múlva ilyenkor már diplomás leszek elvileg..:) úgyh remélem nem :D igazából nemtudom. Mo. nem a kínálatok bőségtála..reménykedem, de szubjektív véleményem, hogy nem kisebb a kereslet rá mint az átlagra.
2013. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Reméljük a legjobbakat!! sok sikert neked! :)
2013. jan. 14. 14:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom a gondolatokat!
2013. jan. 14. 14:48
 7/10 anonim válasza:
sajnos egyet kell értsek az első hozzászólóval..egyébként én is ezen a szakon tanulok!
2013. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jók a kilátások :(
2013. jan. 17. 21:11
 9/10 anonim válasza:
Te most adod majd be a jelentkezésed?
2013. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen,igen. most kell választani.
2013. jan. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!