Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a Budapesti...

Mit gondoltok a Budapesti Osztrák Iskoláról?

Figyelt kérdés
Az Orbánhegyj útira gondolok, oda szeretnek járni, milyenek a felvételi esélyek, 4,7-tel mennyire nehéz bejutni, milyen a közösség, tanárok stb.

2013. jan. 9. 23:12
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
A gimnáziumra gondoltam :)
2013. jan. 9. 23:13
 2/29 anonim ***** válasza:
Híresen sznob iskola, de állítólag jó a közösség és a tanárok is (egy barátom tanult ott). Mondjuk ők nagyrészt német származásúak voltak, szóval nem tudom, hogy állsz a nyelvvel.
2013. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
8 évig angolt tanultam de indítanak egy 0. Osztályt ahol ilyenek mint én heti 20 nemettel megtanulják a nyelvet :)
2013. jan. 11. 22:17
 4/29 Bogi11 ***** válasza:

Ez a kérdés engem is érdekel. Pár hónapja elmentem érdeklődni az iskolába, és nagyon tetszett, de jó lenne személyes tapasztalatokat is olvasni. A bejutás is érdekes, mert az előkészítő osztály limitált létszámú, és jó lenne tudni, hogy milyen túljelentkezés szokott lenni.

Annyit láttam, hogy azért a diákok többsége magyar.

2013. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Bogi11 ***** válasza:

Mondjuk az is érdekelne, hogy a nyelven kívül a többi tárgy oktatása milyen színvonalú?

Többet ér-e ez az iskola, mint egy jó kéttannyelvű?

2013. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Bogi11 ***** válasza:
Ja és hogy a sznobság miben nyilvánul meg?
2013. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Es szerinted milyen volt a felvételi? Mert pl szerintem a magyar sokkal könnyebb volt mint a központi szokott lenni. Es ugye a szóbelin is csak magadról kellett beszélni szval szerintem egész könnyű volt :)
2013. jan. 14. 07:10
 8/29 Bogi11 ***** válasza:
Ha nekem címezted a felvételire vonatkozó kérdést, akkor sajnos nem tudok segíteni, mert én szülőként mentem érdeklődni.:) És hát egyelőre csak tervezzük a felvételit. De még nem is ebben az évben, csak időben szeretnék tájékozódni .
2013. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Felvettek :DD
2013. jan. 16. 23:05
 10/29 Bogi11 ***** válasza:

Hűha, ez gyorsan ment! Ilyen korán volt a felvételi? Előkészítő osztályba mentél? Milyen volt a felvételi? Egyáltalán miből kellett felvételizni? És hogy hogy már ki is derült? Ezt nem értem.

Mindenesetre gratulálok!

2013. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!