Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pannon Egyetem vagy Dunaújváro...

Pannon Egyetem vagy Dunaújvárosi Főiskola?

Figyelt kérdés
Gépészmérnök szeretnék lenni, melyik iskolában emberségesebbek a tanárok és melyik diploma ér többet?

2013. jan. 15. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Pannon Egyetem a kettő közül, ha értékes diplomát szeretnél, de ott ki is szórják a gyengéket rendesen.


Anno még az előző rendszerben volt olyan arc, aki Veszprémben vegyészmérnök szakon megbukott több tárgyból is, nem bírta elvégezni, átment a Dunaújvárosi Főiskolára, ott népköztársasági ösztöndíjas lett. Ez az óriási különbség a két intézmény között azóta sem változott.

2013. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezekről nem nagyon tudok mit mondani,de úgy tudom hogy Miskolcon nagyon jó még a gépészmérnöki
2013. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Ne hidd a Dunaújvárosi Főiskolán is nagy a szórás. Mellette meg évente 37-38 főt vesznek fel.

Volt pár év, hogy 7-8 végeztek.

2013. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3:

Azért nagyon nem mindegy, kik közül.

2013. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Hülye kérdés... Egyik a legjobbak között van, másik a legrosszabbak között... PE!!!
2013. jan. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki tényleg tanulni akar az bárhol megteheti.

Mindenhol vannak link alakok, ezért nem szabad általánosítani!

2013. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

6:

Ez igaz, de nem mindegy az, hogy milyen egyetemről szerzett diplomádat tünteted fel az önéletrajzodban. A Pannon Egyetem mérnök képzésben jó nevűnek számít, a Dunaújvárosi Főiskola nem.

2013. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Pontosan.
2013. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Max. Magyarországon számít valamennyire hol végeztél,ha külföldre mész dolgozni le se sz.rják,csak a tapasztalatot nézik és hogy mit tudsz
2013. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb cégek, vállalkozások Magyarországon sem nézik.

Szabolcs megyében, Somogyban, Zalában örülnek ha találnak gépészmérnököket.

Az számít mennyire sikerült elsajátítanod a tanultakat.

Végezhetsz te a Pannon Egyetemen ha nem tanultál fél év múlva úgyis elbocsájtanak.

Ez az munka folyamán úgy is kiderül.

2013. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!