Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Pannon...

Mi a véleményetek a Pannon Kincstár Tanoda intenzív óvodai dajka képzéséről?

Figyelt kérdés
Most találtam, és 2x4 napos képzésről van szó (OKJ 31 140 01 0000 00 00). Elképzelni sem tudom, hogy ez milyen szakmatanulás, ilyen intenzívről, hogy 8 napos, még nem hallottam, de egyébként érdekelne, mert jól hangzik. Plusz milyen nehéz, mennyire elfogadott a papír, amit kapnék utána, és ha valaki járt már oda, milyen maga a suli, a vizsgák, mennyit kell tanulni?

2013. jan. 17. 19:01
 1/2 anonim válasza:

Szia,


az óraszám megegyezik a 3 hónapra elhúzott képzés óraszámával. Mivel törvény írja elő, mennyi órában lehet képzést tartani, így ezt akár 3 évre is el lehet(ne) húzni :)

Segítek, így néz ki a képzés ütemezése:

1. hét: 4 nap képzés

2.-3. hét: gyakorlat (összesen 10 nap)

4. hét: 4 nap képzés

5. hét: felkészülés

6. hét: modulvizsgák (1 nap), majd szakmai záróvizsga, 2 nap.


üdv:


Móni

2013. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. márc. 18. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!