Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek hogy kiválóan...

Mit tegyek hogy kiválóan teljesítsek?

Figyelt kérdés
Érettségizni fogok, és parázok! NAGYON! Az a helyzet, hogy az előző évben kicsit lazsáltam, most meg ha nem kapcsolok max-ra, akkor még egyetemre sem vesznek fel :S Mit tegyek, hogy jól sikerüljön az érettségim?
2009. aug. 30. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

1, tanulj

2, ne félj, tényleg könnyű! Én is féltem, hogy nehéz, meg nem fog menni, soha nem voltam egy jó tanuló, de tényleg könnyű! Nem hittem volna, hogy én is ezt fogom mondani rá valaha! :D 20%, az semmi, röhögve összehozod! :) Egyetemen, van olyan, hogy még 60%-nál se kapod meg a 2-est. (nem mindegyiken, de van ilyen)

2009. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak az a gáz, hogy 90% felett kell érettségiznem az összes tárgyamból...
2009. aug. 30. 18:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy te hova mentél továbbtanulni?
2009. aug. 30. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez megnyugtat-e, de az egyetemi vizsgák után (főleg az első pár évben), az érettségi könnyed nyári pihenésnek fog tűnni.

Tanulni, tanulni, tanulni, szerezd be a régebbi tételsorokat. Készségtárgyakat gyakorold, a magolósakhoz igyekezz jó tanulási technikákat alkalmazni. Hihetetlenül jól tud memorizálni az agy, ha ismered a módját. (Sajnos konkrét könyveket nem tudok ajánlani, de nézz szét egy könyvtárban)

2009. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!