Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyénileg akarok felkészülni...

Egyénileg akarok felkészülni emelt szintű matematika érettségire,11. -es vagyok. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Különórára nincs pénzem, az iskolában járok emelt szintű matekra, de a csoport összetétele miatt nem olyan szinten tanuljuk a matekot, hogy az az emelt szintű érettségire készítsen fel, ezért úgy döntöttem egyedül készülök fel. Hogy kezdjek neki? Gondoltam arra, hogy a 9.-es feladatgyűjteményből elkezdem csinálni a feladatokat egészen a 12.-esig. Más ötlet? Ti is készültetek fel egyedül? Ha igen, akkor hogyan?

2013. jan. 20. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egyedül készülök fel ( szintén azért, mert magántanárra nincs pénzem). 2011-be érettségiztem rendesen, most a felvételi miatt szintemelőzök matekból. Én a középsulis könyvekből ( Sokszínű matematika 9 - 12. ), az Alapösszefüggések matematikából (emelt szint) könyvekből készülök, de ha úgy van oldok meg feladatot a Gyakorló és érettségire felkészítő feladatgyűjteményekből.

2013. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát az az igazság,hogy ezeket a dolgokat egyedül már nem egyszerű felfogni,nem is azzal van a baj,hogy megértsd,mi mit jelent,hanem az,hogy hol és hogyan használd.A helyedben konzultálnék azért a matektanároddal,aki tartja az emeltet,hogy néha-néha azért adjon pár jó tanácsot,meg javítson ki pár feladatot,amit megcsináltál,biztos megtenné.Én akármikor odamegyek egy olyan matektanárhoz,aki nem is tanít,és megmondja,hogy mi hogy van,de erre szerencsére egyre kevesebbszer van szükség:D


Biztosra veszem,hogy tanárok tanácsaival és vezetéseivel 100-szor könnyebben felkészülsz,mint egyedül.Azt mindenhol díjazzák,hogy emelt szinten akarsz érettségizni és támogatni is fognak,főleg ha látnak benned valamit.Úgyhogy szerintem holnap az legyen az első,hogy beszélsz egy tanároddal,aki olykor-olykor ellát pár ötlettel.

2013. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jan. 21. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!