Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová menjek továbbtanulni...

Hová menjek továbbtanulni (egyetem, főiskola)?

Figyelt kérdés
Helló! 19 éves vagyok, gimibe járok kb 4,8 az átlagom és emelten tanulok matematikát és történelmet. Viszonylag jó alapokkal vághatnék neki a felsőoktatásnak, azonban nem látok semmiben jövőt. Nem szeretnék itthon talpalni 150.000 Ft-ért diplomával sőt, a képzésem kétszeresét sem szeretném ledolgozni Magyarországon (röghözkötési törv.). A műszaki menedzseri pályán gondolkodtam eddig, de páran le szeretnének beszélni róla. Ti mit ajánlanátok? Hogyan tovább ? A válaszokat előre is köszönöm

2013. jan. 19. 19:10
 1/4 anonim válasza:
100%
Külföldi egyetemeket néztél már? Egyébként nekem emelt töri-matekról egyből a közgazdász jut eszembe, de gondolom ezt már elvetetted itthon :)
2013. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Külföldi egyetemekkel annyi a probléma, hogy nem tudnám finanszírozni. Az jó, hogy több országban is (Dánia, Svéd stb.) ingyenes az oktatás, de megélni nem tudnék. :/ A közgazdász pálya pedig elvetendő itthon egyértelműen + nincs semmi tudásom jelenleg ilyen téren.Köszönöm szépen a választ! :)
2013. jan. 19. 19:40
 3/4 anonim válasza:
100%
Még tudom ajánlani a felvi.hu-n (regisztráció után) tesztek kitöltését, és ha a végeredménnyel nem is értesz annyira egyet, jó ötleteket adhat. Mellesleg nekem tényleg az érdeklődésemnek megfelelő szakokat adott ki, mondjuk 70%-ban. ;)
2013. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen ! :)
2013. jan. 20. 02:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!