Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen foglalkozás...

Szerintetek milyen foglalkozás lenne jó számomra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szeretem,ha pörög az élet,ha van munka.Imádom,ha nem látok ki a papírból,nagyon szeretem a papírmunkát.Nagyon harcolok,ha valamit el akarok érni.Ha javítok valamiből,olyan jól felkészülök,hogy a maximálisabbnál is többet nyújtok.Képes vagyok éjszaka is tanulni,ha kell.Nagyon szeretem a magyart,és a zenét.Magyarból köztársasági szinten 1. helyezés értem el.Zongorázok,nagyon sok versenyen értem el helyezést.Tudok szerbül,angolul tanulok.Eddig az ügyvéd szakmán gondolkodtam,nagyon vonz.Más javaslat esetleg?

2013. jan. 22. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szénbányász.
2013. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon elgondolkodtató,hogy is nem gondoltam eddig még erre a szakmára:D
2013. jan. 22. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Jog, nemzetközi gazdálkodás, gazdasági képzések (ott hasznos a nyelv, és a szorgalom)? A gazdaság világában lehet karriert építeni, van papírmunka is, pörgés is - ha olyan szektorban helyezkedsz el -, majd a zenét közben hallgatod meg otthon zongorázol :D magyart mint irodalmat, vagy nyelvtant szereted? Vagy mint magyar történelmet? Ha töri vonz, akkor jog jó dolog lehet. De mint mondom, gazdasági képzések szerintem.

Legyél diplomata :)

2013. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:Oegy értelmes válasz:Delőször is köszönöm.Magyar nyelvtant szeretem jobban,de az irodalmat is valamennyire.Hát igen,én is inkább ezeken a sokat tanulós papírmunkákon gondolkodom.Valószínű,hogy nyelvi gimnáziumba megyek tovább,aztán pedig jog vagy majd valami.De az még messze van,csak a gimit kellett most meghatároznom.
2013. jan. 24. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!