Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 2013-mas központi felvételin...

A 2013-mas központi felvételin jónak számít 78 pont, ha egy erősebb gimibe akarok menni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van, de nyugtassatok meg. Eddig azt hallottam hogy ez jó bár lehetett volna jobb is.

2013. jan. 24. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagy eresztés, de ez nem csak a te pontjaidtól függ. Sokkal inkább a többiekétől.
2013. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen arányban és milyen tagozatra?

Mert nem mindegy hogy 28as matekkal és 50es magyarral akartál matek tagozatra vagy 28aa irodalommal és 50es matekkal magyar tagozatra menni...

2013. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Erősségtől függ. A Fazekasba nem sok esély van hogy így behívnak, még akkor is ha az országos átlag nagyon nagyon alacsony idén. Egy Berzsenyi vagy esetleg Eötvös szintű gimiben is behívnak még szóbelizni, és ha az össz arány elég magas, akkor a 78 ponttal be lehet kerülni szerintem :)
2013. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!