Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vagyok elsos kozepsuliban...

Most vagyok elsos kozepsuliban, elso felev utan meg mindig nem olyan, mint a altalanos. Tanulok rendesen de megsem megy 4re Bekellenem osztani a tanulnivalot? Vagy masik suli kellene?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 19:46
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ne keseredj el, lehet, hogy csak lassabban tudod felvenni a ritmust.Nézz körül ismerőseid, szüleid ismerősei közt, hátha valaki tud segíteni a nehezebb tantárgyakban. Ha az iskolában jól érzed magad, és csak az átlagod zavar, ne a váltáson gondolkodj, hanem, hogy kitől-kiktől kérhetsz segítséget a tanulásban. Ha pedig nem érzed jól magad, még négyes átlaggal is érdemes váltani. A lényeg, hogy ne keseregj, kérj segítségeta tanulásban!:)
2013. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!