Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek fizika erettsegivel...

Diee951 kérdése:

Matek fizika erettsegivel milyen szakokra lehet menni?

Figyelt kérdés
klimatologiara szeretnék emnni,de mindenkepp legalabb 2helyre kell beadni.az ekonomia,gepeszet,es programozasok nem erdekelnek..valami otlet h miylen lehetoseg van még?? :)

2013. jan. 26. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Miért kéne két helyre beadni? Ha biztos vagy benne, hogy felvesznek, elég egy is. Ha csak ez érdekel, nem érdemes máshová is jelentkezned, mert ha oda is mész, nem fogod jól érezni magad. Ezt csak egy helyen lehet tanulni?
2013. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csakhogy nem vagyok benne biztos hogy felvesznek..pont ez a baj..és igen egyelore csak egy helyen találtam ilyen szakot..pont ezért érdekelne,hogy ha esetleg nem sikerul akkor hova mehetnék még ilyen targyakkal??
2013. jan. 26. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sima fizika szakra is jelentkezhetsz, mivel úgy látom inkább az elméleti dolgok és a kutatások érdekelnek, nem pedig a gyakorlati alkalmazásuk.

Semmilyen mérnök szak nem érdekel?

2013. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ide hány pont kell?
2013. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

architekturan gondolkodtam de oda tehetségvizsga kell és rajzból nem vagyok olyan jó..

hogyan hogy hány pont kell?nem értem a kérdést

2013. jan. 26. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, gondolom nem Magyarországon laksz akkor és nem is ide szeretnél jönni tanulni. Itt bizonyos pontot kell elérni, hogy felvegyenek valakit az egyetemre.

A járművek nem érdekelnek esetleg?

Bár szerintem a legjobb lenne a sima fizika szakot választanod.

2013. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem nem en szlovakiai vagyok,es mivel nem tervezek kesobbiekben magyarorszagon maradni nincs sok ertelme oda mennem..eloszor ugy volt hogy nalunk nem talalok ilyen szakmabeli sulit es oda kell mennem,de eleg rossz lett volna utazas szempontjabol is,meg diplomailag sem a legelonyosebb..aztán egy ismerosom segitsegevel vegul talaltunk egy itteni egyetemet ahol tanulhatok...

nálunk ez a felveteli atotl fugg hogy emnnyi a jelentkezo az adott karra..ha tuljelentkezes van akkor tesztet kell irnom,ha pedig nincs felesleg es szerencsem van teszt nelkul is bekerulok :)

gépészet es programozas nem vonzz..a sima fizika szakkal pedig csak aza problemam hogy a fizika nem globalban erdekel hanem inkabb bizonyos reszei.de lehet megprobalom majd:)

2013. jan. 27. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!