Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik egy másik intézményből...

Akik egy másik intézményből átjelentkeztek a BME-re, azoknak meddig/mikor kellett elküldeniük az átjelentkezési kérelmet?

Figyelt kérdés
A BME-n belül ugyanazt a szakot tanulnám, és 2013 szeptemberétől szeretnék oda járni. Megnéztem a honlapot, hogy mikor kell átjelentkezni, ezt az időpontot lekéstem (sajnos félreértettem, hogy melyik félévre vonatkozik), viszont megnéztem az űrlapot, és azon 2 félév tanulmányi eredményeit kérik számon (ez benne van az átvételi követelményrendszerben is). Én még csak 1 félévet csináltam végig, 1 vizsgám pedig még hátravan, így még 1 db félévről sincsenek összesített eredményeim, viszont az űrlapon minden mezőt ki kell tölteni, olyan lehetőséget nem láttam, hogy valaki utólag küldi el az eredményeit, így viszont ha határidőn belül lennék akkor se tudnék nagyon átjelentkezni. Írtam már az egyetem tanulmányi hivatalának, még nem kaptam választ, viszont jó lenne ha pár ember- akik már végig csinálták az átjelentkezést- elmondanák, hogy nekik mikor és hogyan kellett elküldeniük a jelentkezésüket. Azt nem értem, hogy miért most kell átjelentkezést küldeni, mert akik elsőévesek, mint én azoknak nincs 2 félévnyi eredményük.

2013. jan. 26. 17:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!