Nota25 kérdése:

Lehet egyszerre 2 helyen érettségizni? Mármint az egyik speciálisabb ezért nem lehet mindenhol a másik pedig a (német) lenne?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 19:11
 1/6 anonim válasza:
Mi az hogy két helyen? Minimum 5 tárgyból kell.. és ugye vannak a választhatók, azok közül bármit választhatsz, ha tanultad. Egyszerre nem tudsz 2 helyen lenni. Ha különböző időpontban vannak, részt tudsz venni mind2-n. Mit értesz az alatt, hogy egyszerre, és "két helyen"? és az a speciális dolog is érdekelne :)
2013. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem úgy éri, hogy már van érettségije és most pluszba akar még németből és egy "speciális tantárgyból (???)".

természetesen lehet, az ő dolguk kirendelni téged, hogy hova mikor stb.

2013. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, elég bután fogalmaztam meg!


Szóval a specko csak ezért mert a megyébe ezt csak 1 helyen tanítják- Vízgazdálkodás-meterológia. (Környezetvédelmi alapok).

Van egy felsőfokú FSZ-em,(Hulladék-Vízgazdálkodási) és azok a tárgyakat tovább vihetném, agrármérnökire vagy mezőgazdasági mérnökire.


De a baj, az hogy pont nincs elég pontom hozzá, így 2 tárgyból le kell újból érettségizni. De mivel a német van az városomban is (Szakközép, Gimnázium) , így a szakmait kell megoldani máshol. a kérdés az, ha én itt helyben szeretnék németet megcsinálni, a másik tárgyat pedig ott ahol ezt lehet…azt meglehet-e valósítani? (feltéve ha szóbeli persze nem esik egybe)

2013. jan. 13. 00:54
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem biztosan. és nem esik egybe soha 2 tárgy.
2013. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na hogy ment?
2015. márc. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik megye?
2015. márc. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!