Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik-e valós, nem befizetős...

Létezik-e valós, nem befizetős, összeszerelős otthon végezhető munka, amihez nem kell számitógép?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több otthoni munkaajánlathirdetést megnéztünk,felhivtunk,de mindben csalódtunk.Mindben 1000Ftot,stb-t kérnek befizetni.egy másik hirdetésben 3telefonszámot adtak meg-vezetékes,mobil,emeltdijas.az olcsóbbakon nem adtak tájékoztatást,henem bunkó hang volt aválasz,hivjam az emeltdijast,és letette.
2010. jan. 2. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

neten hirdetettek sajnos nem valosak


mi családdal pár évig egy nyomdának dolgoztunk,kihozta,megcsináltuk,elvitte,kifizette,az jo volt


sajnos most már ezt is megcsinálják gépekkel

2010. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Diákszövetség? Munkaügyi Központ?

Nem tudom, hány éves vagy, de ezeknél biztosabb melókat találhatsz.

2010. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi anno egy gyógyszertárnak dolgoztunk így családostól, esti program, kevés kiegészítés a családi kasszába. Kaptunk dobozokat, tabletta leveleket és tájékoztatókat. Ezeket kellett összecsomagolni, majd ha megtelt egy egész kartondoboz lezárni, és bevinni. Nekem bejött, most is csinálgatnék ilyesmit tanulás mellett, de már nem találunk hasonló lehetőséget. :(
2010. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha létezik ilyen, akkor onnan ismered meg, hogy szószerint filléreket fizet.

Egyszer próbálkoztam ilyennel, valami 3D képeslapot kellett kihajtogatni, fél óra alatt nem tudtam megcsinálni 1 darabot (!) és 30 forintot fizettek volna érte.

Ha nagyon belejövök, talán 50 -et meg lehetett volna csinálni, de akkor egész álló nap csinálhattam volna.

2 nap és belehülyülsz az ilyenbe.

1-2 ezer forintért megéri ?

Nem véletlenül csináltatják Szociális Foglalkoztatókban, már eleve kettyós emberekkel ezeket, nekik még szórakoztató is, például ahhoz képest, hogy 8 órán keresztül nézze a mosógép ablakát, még akár változatos is

:-)

2010. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyeneket neten nem hirdetik, ismerősöket kell keresni, mert hátha valaki foglalkozik ilyennel, pl. varrással, akinek be lehet segíteni, ahhoz nem kell számítógép.

Van a neten is megbízható, de ahhoz általában kell gép (pl. www.gepelo.hu ).

2010. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Számítógépeket is javíthat, feltéve, ha ért hozzá.
2010. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Már bocs de mért nem normál melot kerestek.
2010. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekem régen hoztak ki bálányi törülközőket. És az volt a dolgom, hogy az összes dobozból kipakoltam és törülközőnként rányomtam a kódot. De persze nem mindegy hova nyomod. 2. nap után már nem éreztem a kezem. Viszont nagyon jó volt, és sokat kerestem vele.

De persze már ilyen nincs. Sajnos a mai világban, már csak úgy kapsz pénzt ha a lelkedet is kidolgozod, az otthontól messze.

2010. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi van, kérdező, nem tetszenek a válaszok?
2010. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!