Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltötök a számító...

Mennyi időt töltötök a számítógép/internet előtt naponta nem munka céljából?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
mondjuk 12 órát, +-1-2 óra. de ebből a legtöbb idő mondjuk a tanulásra megy el, munka pedig még plusz 1-2 óra (nem igazi munka, inkább csak olyan kisegítés..) 19L
2010. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
napi 12 ha csak otthon vok :S ha mek vhova pl találkozok bnőmmel akkor kb 5-6 órát :S sajnos! az időm nagy részében próbálok egy kis pénzt keresni, fejlesztem magam (főként weblap designel foglalkozom (photoshop) de készülök infó versenyre (3D tervezés) és autodidakta módon tanulok programozni és a szórakozás counter strike source (napi kb 2-3 óra) Szerintem nagyon sokat ülök a gép előtt. néha már én is rosszul vok magamtól, de lassan jön a suli és már nem lesz ennyi szabadidőm. 15/F
2010. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző, megkérdezhetem hogyan, honnan tanulsz programozni? :) engem is érdekel a dolog.

(bocsi, nem itt akartam megkérdezni de emailt nem lehet küldeni neked ahogy látom.)

2010. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én napi 10
2012. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!