Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van esélyem?...

Bogciii kérdése:

Szerintetek van esélyem? Kérem valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Sziasztok ma megtudtam,hogy nagyon rossz lett a központim 49 pontom lett összesen emiatt nagyon le vagyok törve. Tavalyi átlagom azt hiszem 4,6 lett irodalomból,bioszból,fizikából,tesiből négyes lettem meg lehet matekból is de az nem biztos... a félévim nagyon jó lett egy négyesem van tesiből és mindenből dicséretes lettem amit kérnek 4,9-es lett így az átlagom.A Hunfalvyba a Kölcseybe és a Babitsba adtam be. A Hunfalvyba az angol kéttannyevűre és a japánra jelentkeztem,a kölcseybe franciára a babitsba meg japánra. Van esélyem? Ha nincs akkor tudnátok valami sulit ajánlani? Előre is nagyon megköszönöm!

2013. jan. 30. 11:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Van esélyed, mindenképpen nézik a tanulmányi eredményed... de hogy lett 49 pontod? Ha ilyen jól tanulsz??
2013. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Mivel az általános iskolai eredmények rohadtul nem azt tükrözik hogy mennyit tudsz.A központin egy "átlagot" kérnek amit a magyar általános iskolások 90% nem tud vagy csak nagyon rosszan teljesíteni.
2013. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
+ mindenki jön azzal, hogy ilyen szopatós meg ilyen nehéz matek, pedig ezt tanultad a 8 év alatt :)
2013. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
én is a Kölcsey francia tagozatra jelentkezem. nekem 50 pontom lett. az évvégim 4.0-4.1 átlagom a félévi 4.4 .
2013. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Húúú...ezt nem értem!

Egy majdnem kítűnő tanuló,hogy írhatott 49 pontot??

Na,ezért tartom igazságosnak a központit!

Ami az egyik iskolában ötös az a másik suliban hármas.

Az én fiam közepes tanulóként 72 pontost írt.

2013. jan. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát a hunfalvyba nem hiszem hogy felvesznek:|de azért van remény. engem 69 ponttal vettek fel a rosszabb angolos osztályba, a nyksbe:) viszont szerintem elsőnek jelöltem meg a kéttannyelvűset és oda nem vettek fel ://
2013. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tényleg köszönöm ezeket a "hasznos és jóindulatú" válaszokat!:) kéremszépen én megdolgoztam a bizonyítványomért és nem hiszem h annyira gyenge iskolába járnék a másik meg jártam előkészítőre és 60pontom mindig lett nem tudom hogy ronthattam el ennyire nagyon izgultam nagyon lámpalázas vagyok és pánik beteg is nem azt kértem h gúnyoljatok ki hanem h egy kicsit segítsetek köszi a semmit!:D
2013. febr. 1. 22:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el!!!!!!!Ez még nem a világvége!

Szerintem senki sem akart kigúnyolni csak valóban meglepő ez az alacsony pontszám,de gyanítom,hogy a stressz miatt lehetett..

Van egy ismerősöm aki 2 évvel ezelőtt nagyon elrontotta a központit..Jó tanuló volt,de így csak az 5.helyen megjelölt suliba vették fel.

Ma már azt mondja hálás a sorsnak ,hogy így történt ,mert egy nagyon jó közösségbe,remek iskolába került..:)

2013. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm 8. !!!! :)
2013. febr. 2. 19:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Miket jelöltél végül be és milyen sorrendbe? Voltál valahol szóbelizni? Köszi!
2013. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!