Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretnem ujra targyaltatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnem ujra targyaltatni a gyerekelhelyezest, van ra eselyem? Tudom hogy nyugodtabb eletet tudok biztositani. Mi a teendo? Aki tud kerem segitsen a temaban. Egy Elkeseredett Apuka.

Figyelt kérdés
4 Eve elvaltunk, azota rendszeresen fizetem a gyerektartast, ha modomban all sokszor 60% kal TOBBET is adok, emellett termeszetesen a gyerekre is koltok amikor epp szukseg van ra. A lathatasban a kezdetektol fogva eltertunk mindig ugy ahogy az anyukanak jo volt (En igazodtam az o munkabeosztasahoz) Sajnos a gyermeknek kialakult etkezesi zavara van. Emellett ki van teve anyuka hangulatingadozasainak.

2012. dec. 8. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem tortent valami lenyeges valtozas a gyereket nevelo szulo korulmenyeiben, nem fog sikerulni.
2012. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Fog neki sikerülni, ugyanis a gyerek már pszihoszomatikus tüneteket produkál.


Kedves apuka, kezdj bele..

2012. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nade azt bizonyitani is kell.... Megprobalni meg lehet, veszitenivalo csak a perkoltseg, semmi mas. Hany eves a gyerek?
2012. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyon nehéz válaszolni a kérdésedre meg kell próbálni az igazságügyi orvos szakértőt ha tényleg probléma van az anyával és a gyermekkel ott minden kiderül. Egy fél nap párdarabb teszt hidd el onnan nincs kibúvó! Én is ugyan ebben a helyzetbe vagyok. Bízni kell és szeretni a gyermeket tiszta szívből!!!
2012. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sógornőméknél hasonló probléma volt. Az apa megkapta a gyereket, miután a pszichológiai vizsgálat alátámasztotta, hogy az anya nem alkalmas a kisfiú nevelésére. Szerencsére ma már az apáknak is vannak jogaik.
2013. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!