Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak nekem okoz gondot összesz...

Csak nekem okoz gondot összeszedni 34ezret az emelt érettségire és a jelentkezésre?

Figyelt kérdés
Oké, hogy kötelezővé tették az emeltet bizonyos szakokon, de nem minden magyar háztartásban van félretett pénz, pláne nem ennyi. Ha valaki munkanélküli (pedig keresek, tényleg, de hirdetés is alig van), és a családja is jól megszívta az elmúlt pár évet, az honnan szerezzen pénzt? Már így is kölcsön kellett kérnünk a rezsire, a házon meg már olyan durva a részlet, hogy már csak vergődünk. Munkalehetőség nincs, kivan az önértékelésem, egyetemre akarok menni, tanulok is egy csomót, de van értelme egyáltalán, ha végül nem is tudok majd jelentkezni?
2013. jan. 31. 13:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó ha végzet a sulival és mondjuk nem vették fel és következő évben javító érettségit ír akkor fizetni kell.
2013. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Már megijedtem hogy végzősként fizetnem kell érte. köszönöm a választ
2013. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én még nem emelteztem, most ez lesz az első. Egy pillanatra megörültem, hogy ingyen van az első alkalom, de hát csak nem akar megtörténni az a csoda...
2013. febr. 2. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!