Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik közgazdász szakra...

Melyik közgazdász szakra érdemes jelentkezni a pénzügy számvitelen kívül?

Figyelt kérdés
Én a gazdálkodási és menedzsmentre gondoltam hogy arra fogok! van esetleg aki már elvégezte és hol dolgozik? Megéri?
2013. jan. 31. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azon vagyok (mármint gazdmen) meg vannak ismerőseim akik már végeztek. Többen bankokban helyezkedtek el nem rossz pénzért, olyanok is vannak akik a Big4-nál vagy más multiknál dolgoznak, illetve a mi sulinkban még "felkapott" a NAV. Kb ugyanezeket mondanám pénzügy és számvitelről is.Azt h megéri-e nem lehet sztem egyértelműen eldönteni. Attól is függ,h melyik suliban végzel és milyen eredménnyel, milyen képességeid vannak, szereted-e stb.

Egyébként úgy hallottam,h alapképzések közül a gazdaságelemzéssel lehet a legkönnyebb elhelyezkedni, de az a legnehezebb is.

2013. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ!Amúgy elég sokat gondolkoztam hogy melyiket is válasszam és olvastam pár véleményt is és szinte mindenhol szidják amit nem értek! De ez szinte igaz az összes többi szakra is de végül is ha mindegyik rossz lenne akkor senki sem járna felsőoktatásba! Egyébként tényleg annyira számít hogy melyik suliban végzem el? mert tudom hogy a corvinus elég jó de nagyon messze van a lakhelyemtől! Mi van akkor ha egy gyengébb suliban végzem el de jó eredménnyel?
2013. febr. 1. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a pénzügy számvitel illetve a gazd men között vacillálok, hogy melyiket jelöljem első helyre. A pénzügy számvitelt végzett ismerőseim között van, aki önkormányzatnál, NAV-nál, banknál osztályvezető, multiknál vezető..
2013. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtom hol laksz, de én amelyik sulikról azt hallottam,h jók:

Budapest: BCE, BGF, esetleg BME

Nem budapesti közül keleten: SZTE, DE, illetve a KRF egyre javul

Ország nyugati részén nem tom

2013. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szombathelyen lakom! itt van a Nyugat-magyarországi Egyetem! Legalábbis az egyik kara
2013. febr. 1. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!