Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik mérnöki szakra jelentke...

Melyik mérnöki szakra jelentkezzek, ha eredetileg orvosira szerettem volna menni, de már nem vagyok benne olyan biztos?

Figyelt kérdés
bioszból és fizikából emeltezem
2013. febr. 2. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondom az épitészhez kemény rajztudás kell, külön rajzalkalmassági van.

Nem lehet hogy te az épitőmérnökire gondolsz?

2013. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem építészmérnökire gondolok :) A rajztól nem félek, a rajtanárom konkrétan azt mondta, hogy hülye vagyok, ha nem rajzos egyetemre megyek, én grafikusnak lettem teremtve... mondjuk nem tudom, hogy kéne-e gyakorolnom az rajz alkalmasságira, mert ugyan rengeteget rajzolok (potrémegrendelések, festménymegrendelések stb.) de ezek nem perspektivikus rajzok, igazából nem is nagyon tudom, hogy az milyen...
2013. febr. 3. 19:03
 13/17 anonim ***** válasza:
Bioszból és kémiából fogok emeltezni.Ugye most vezették be hogy 2 emelt kell,eddig úgy tanultam, hogy elég egy közép kémia, az ment is, mondjuk jobban műveltem,mint egy középre kell az anyagokat,de így nézhetek minden mást át, ami emeltre is kell :D valószínűleg a biosz jobbra fok sikerülni, egy emeltet olyan 80%ra meg tudok írni hálistennek :)
2013. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mi??? Edit, de most melyik szakról beszélsz? Építészmérnökire nem kell két emelt, és a kémia nem is lehet
2013. febr. 5. 15:52
 15/17 anonim ***** válasza:
Az orvosiról beszél...
2013. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én csak a "02-02 23:43" kommentedben feltett kérdéseidre írtam le a választ :D
2013. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jaj, igen, bocsi, utána rájöttem :D :D köszi a választ!
2013. febr. 6. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!