Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogászképzést 23évesen nem...

Jogászképzést 23évesen nem ciki elkezdeni nappalin?

Figyelt kérdés
kérlek titeket, hogy most ne kezdjétek el, hogy minek, meg hogy tömegszak, és nem lehet vele elhelyezkedni, mert nekem az a meggyőződésem, hogy ha vki jó abban amit szeret, akkor találni fog későbbiekben állást, engem viszont az bizonytalanít el, hogy most lehetőségem lenni állami nappali képzésbe bekerülni, de kicsit félek, mert már 23 éves vagyok, mások ilyen idősen végeznek... mit gondoltok?
2013. febr. 3. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki elkezdeni. Jogra járok én is, III. éves vagyok nappalin, van 27 éves csoporttársam is. És az elhelyezkedéssel kapcsolatban amit írtál, azzal tökéletesen egyetértek :)
2013. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, én 33 évesen szereztem jogi diplomát (igaz, előtte volt egy másik), szóval nem ciki:-). Ja, és ma már az egyetemen tanítok.
2013. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!