Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BGF-re járok FSZ képzésre,...

A BGF-re járok FSZ képzésre, jövőre folytatom a BA képzésen. Beszámítják a tárgyaimat?

Figyelt kérdés
Kereskedelmi szakmenedzser szakos hallgató vagyok és kereskedelem és marketing szakon tanulnék tovább. Tudom hogy van tantárgybeszámítás, de milyen tárgyakat, mitől függ? Illetve ha másik egyetemre mennék, ott is elfogadják az FSZ-es tárgyakat?

2013. febr. 6. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ha a tantárgy tematikája 70-75%-ban megegyezik akkor igen. A %-ban nem vagyok biztos néz utána.
2013. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm! Próbáltam/próbálok utána nézni, írogatom az e-maileket, indítom a hívásokat az iskolák felé, de nem igazán vannak sajnos tisztában a tantárgybeszámítással az ügyintézők :/ Csak nagy általánosságokat tudnak mondani..
2013. febr. 7. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!