Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg másodéves egyetemista...

Jelenleg másodéves egyetemista vagyok, állami képzésen. Van még rá lehetőségem, hogy még egy szakot ezzel párhuzamos államin tanuljak, vagy erről lemaradtam?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ha a 2 év megkezdésével együtt kezdem, akkor az egyszerre járt 2 félév az egynek számít. Később erre már nincs lehetőség?
2013. febr. 7. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, akkor ha van már egy BSC-s diplomád, akkor nem járhatsz támogatottan BSCre, szóval a lényeg, hogy valsz a másodszak utolsó évéért fizetni kéne.
2013. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
végülis nekem az sem lenne rossz, h addig ingyenes, amíg még bscre járok, mert úgy a 3 félév alatt "spórolnék" fél milliót. ami azért már a nem mindegy összeg :)és, h ha több tárgyat veszek fel, akkor még hamarabb is végezhetek :) ill sok tárgyam már meglenne, mert ugyanazon a karon belül lenni a másik szak is :)
2013. febr. 7. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Már változott a törvény. Elhasználhatod a 12 félévedet két BSc-s szakra is. Viszont azt jó ha tudod, hogy ah párhuzamosan tanulsz két szakon, akkor két államis féléved pörög egyszerre.
2013. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!