Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha teljesen a nulláról kezdem...

Ha teljesen a nulláról kezdem a biológiát milyen könyvet ajánlotok amiből elkezdhetem tanulni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 16:01
 1/4 anonim válasza:

Vida Gábor: az élet keletkezése

egyértelmű...

Én ezt kaptam le a könyvtári polcról amikor gimiből kikerülve természettudományra adtam a fejem. Fizikából meg Stephen Hawkingot: a kicsire nem adunk... és vele is úgyérzem nagyon jól jártam. Az első könyvét olvastam csak, az idő rövid történetét, de van egy újabb könyve is meg azóta mégegy megjelent, azok sajnos még nem akadtak a kezem ügyébe.

De visszatérve a bioszra, Vida Gáboron kívül nem tudok mást aki ilyen értelmesen fogott hozzá ilyen beavató könyvhöz, és nem merült bele a kis speciális hülyeségek babrálgatásába ami tök részletkérdés.

2013. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ja és tapasztalataim szerint a kémia ilyen téren abszolút hiánycikk...

tudom, off, pardon me

2013. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ó és ha azt elolvastad, a növényekről kiváló olvasmány Podani János "A szárazföldi növények evolúciója és rendszertana". Értesüléseim szerint állatokról jelenleg készül egy hiánypótló, magyar összefogó mű Debreceni szerkesztésben, én már egy ideje "tűkön ülök miatta". Mer amúgy úgy kell összebogarászni mindenféle monográfiákból vagy neagyisten ismeretterjesztő vackokból. Gombákból meg Ewald Gerhardr "Gombászok kézikönyvét" ajánlották nekem de azok még sajnos várnak az érdeklődésemre, illetve nem arra, hanem az időmre rájuk...
2013. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most általánosban nem tanultad a bioszt?
2017. máj. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!