Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek-e ezért magántanuló?...

Lehetek-e ezért magántanuló? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

6 osztályos gimnáziumba járok 2 éve. Beilleszkedési problémáim vannak, nincsenek rendes barátaim. Betegség miatt nagyon sokat hiányzok. Úgy érzem, hogy lenéznek, elnyomnak. Szüleim most válnak és sok a veszekedés. Most lehet, hogy hülyén fog hangzani de depressziósan érzem magam. Nagyon nem bírom már, mindig sírok, szeretnék magántanuló lenni.


Talán jobban is megfogalmazhattam volna, de így tömören ez a lényeg. Fontos lenne, köszi. :)



2013. febr. 11. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Kétféleképpen lehet valaki magántanuló. Szakértői javaslatra, vagy szülői kérésre. De hidd el, nagyon nehéz, nem kellene
2013. febr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam, hogy súlyproblémáim miatt is beszólogatnak. Tényleg komolyan gondolom... nem látok más megoldást. Csak erre az évre szeretném ami kb 4 hónap, jövőre másik osztályba kerülök.
2013. febr. 11. 07:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni 4 hónapot, a magántanulósag nagyon nehéz, minimum dupla annyi tanulást igényel, mintha normálisan járnal....
2013. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A jegyeim is emiatt a dolgok miatt romlottak meg. Nagyrészt itthon tanulok most is, nem lennének vele problémák. Magántanárt is tudnánk fogadni.
2013. febr. 11. 07:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges lenne ez így ezek miatt egyébként?
2013. febr. 11. 07:43
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem vagy vele tisztában, hogy mit jelent a magántanulósag. Nem azt, hogy otthon vagy, es a tanár jár hozzád. Heti minimum 3 napon kell megjelennem az iskolában adott időpontban, ahol az iskola által számodra kijelölt tanár megtartja neked a tanorakat egy külön helységben.
2013. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jegyzői engedély is kell hozza es a "Pisti magántanulósag akar lenni" nem elegendő hozza. Mellesleg annyira kevés idő van hatra ebből a tanévtől, hogy kizárt, hogy ha nincs orvosi indoka, engedélyezzék. Csak az elbírálása idő 30 nap,....
2013. febr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utána olvastam... nem csak úgy feltettem a kérdést. Tisztában vagyok a következményeivel is. Értem.
2013. febr. 11. 07:49
 9/10 anonim válasza:
Szia én oktober otta vagyok magántanúló szülleim kérvényezték. Az indokom az volt hogy külfön kell zenélnem mert kaptam szerződést. Ha a szüleid kérvényezik lehetsz magántanuló. Én is 10-es vagyok.
2013. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha megvan az 'eszed' egyáltalán nem nehéz a magántanulós történet, én is az vagyok, és nem vagyok hülye gyerek, típikusan az a fajta vagyok, aki leül,és csinálja akkor felfogja. Nem mondom,h kitünő, de az átlagom 3-as, és ezt is a fizika rontja le, ami sosem volt az erősségem, a többi általában 4-5 szokott lenni...

Heti szinten kétszer kell bejárnom(kedd,csütörtök) 8-tól 1-ig, én örülök,hogy magántanuló lehetek, sokkal jobb így minden...

Napi szinten nem tanulók sokat,heti szinten olyan 4-5 óra,de az olyan,hogy tényleg leülök,és csinálom.

2014. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!