Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha érdekel az angol nyelv, és...

Ha érdekel az angol nyelv, és angol tanár szeretnék lenni, akkor mindegy, hogy anglisztikára vagy amerikanisztikára megyek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Anglisztikán belül lehet választani anglisztika vagy amerikanisztika szakirány közül második félév elejétől (nálunk Eltén legalábbis így van), és amúgy mindegy szerintem, de talán angol az jobb tanári szempontból, mert akkor azt a kiejtést, irodalmat, történelmet, stb.-t tanulod meg jobban.
2013. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elvileg szerintem egyikre se mehetsz!!!

mert a tanárképzések idén osztatlanul indulnak, tehát pedagógiára kell menni (vagy pontosan nem is tudom), de a lényeg, hogy két szakot kell választani (angol mellé elvileg bármit választhatsz), de ennek nézz utána mindenképpen.

2013. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj, mennyit bonyolítanak már! Köszi szépen mindkettőtöknek, mentek a kezek. Megkeresem akkor a legfrissebb infókat.
2013. febr. 12. 18:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérdés viszont akkor, hogy aki ezekre megy, és nem taníthat utána, mit fog kezdeni a diplomájával. :) Esetleg fordító lehet vele, bár lehet, hogy arra is valami más papír kell. :)
2013. febr. 12. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre az tény, hogy jobban lehet vele munkát találni, mint pl. a legtöbb TTK-s szakkal.
2013. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!