Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógia, tanítóképző,...

Gyógypedagógia, tanítóképző, ipari termék-és formatervező (BME), gyógytornász, vagy valami gazdasági szak? Melyiket válasszam, melyik éri meg jobban? 18/L

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik jól hangzik, de ez a képességeidtől is nagyon függ! Más képességekre van szüksége egy formatervezőnek és másra egy gyógytornásznak! A "valami gazdasági szak" meg teljes bizonytalanságra utal... előbb gondold át mit csinálnál szívesebben és mihez vannak képességeid. Pl."valami gazdasági szakon a mateknak feküdnie kell, tanítóképzőn a humán tantárgyaknak és az sem árt ha jól bánsz az emberekkel, gyerekekkel (szociális beállítottságú vagy)! Formatervezőn kell hogy menjen a számtech, a rajz, a matek..stb..
2013. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne arra menj hogy melyik éri meg jobban, hanem ott kezd, hogy egyáltalán melyikhez érzel képességet!

Nézd meg a követelményeiket, milyen tárgyakat oktatnak. A felvi.hu-n is sok hasznos infó van! Járd körül a témát részletesen!

2013. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért nehéz döntenem, mert jól bánok a gyerekekkel, szeretem őket, viszont az idősebb korosztállyal már nem tudok kommunikálni.És matekból is elég jó vagyok, és a humán tárgyakból is:D és mindegyiket szeretem..
2013. febr. 12. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!