Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg gyenge az Óbudai...

Tényleg gyenge az Óbudai Egyetem KGK?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?

2013. febr. 12. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Óbudain minden szak gyenge. Könnyen elvégezheted, de nem tudom utána munkakeresésnél milyen minőségűnek számít az ott szerzett diploma.
2013. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
?? Ezt neked ki mondta kedves első? Biztos van szak ami könnyen elvégezhető ott is valamelyik karon (lehet hogy a KGK-n van ilyen, nem ismerem), de hogy az óbudain minden szak ilyen lenne? De TE biztos ismered az összes ottani szakot. Éljen az általánosítás, nemde? :P
2013. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szia, én KGK-s vagyok, kijelenthetem, hogy NEM gyenge. Aki mást mond az vagy hazudik, vagy semmi tapasztalata nincs ezzel a karral kapcsolatban. Nálunk első félévben 3 db 5 kredites tárgy volt. Infó alapjai 150-ből kb. 30-nak lett meg. Mikroökonómiából talán meglett a szak felének. Matek I.-ből bukott a kétharmad szak. Ha tanulsz rendesen, akkor nem vészes. :)
2013. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3., tényleg ilyen nehéz?


Én Rejtős vagyok, és azt hittem, a két kar színvonala hasonló.

Hát a Rejtő rohadt könnyű.

2013. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyű, legalábbis nekem, de úgy tűnik a nagy többségnek nem ennyire egyszerű a helyzet. :)
2013. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

KGK-s vagyok, és iszonyatosan gyenge


műszaki menedzsernek tanulok, és tényleg, néha ütöm a fejem, mit kérnek számon, és mennyi itt az ostoba

lehet azért vagyok ilyen, mert előtte 1 évet BME közlekkaron lehúztam, de akkoris


mondják, hogy a matek húzós... matek 1 99%osan lett meg, matek 2-t most csinálom, eddig a zh szintén 99%... (BME-n meghúztak 2szer; de itt meg azzal riogattak, hogy húúú, a matek a 3. legnehezebb tárgy itt, és buktató tárgy; az öcsém, akinek 3as érettsgéije lett, és végig 3as volt gimiben, ő megcsinálta matek 1-et, és msot írt egy 75%os matek 2 zh-t)


olyan tárgyak vannak, ami kb beszélgetős óra, meg józan paraszti ésszel megoldható


még csak első éves vagyok, de több felsőbbéves tárgyat is felvettem (BME-s multból beszámítgattam ezt-azt), és tényleg, nem hittem el, hogy a 4-5. évesek közt mennyire analfabétizmus van

egy jó része nem tudja egy adott számot 10%al megnövelni


és azt hallottam, hogy a modul tárgyak meg mégkönnyebbek

2013. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a 3as kommentelőre reflektálva... nem a tárgyak nehezek, az alanyok buták


jó, azt beismerem, informatika 1-2 az szívás, mert a tanár nagyon genya, már felsőbb utasítások is voltak ellene, mert tényleg nagyon genyán osztályozik


de ezen kívül tényleg csak a bent lévő 'anyag' az oka, hogy egyes tárgyakból ekkora bukási arány van, ismerőseim nagyrészének (egyik se Öveges professzor, se nem Keleti Károly) is simán meglett első félévben a 24-27 kredit, és a másodikban is max 4et buknak

2013. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
84%
A Kandóról meg főleg nem mondható el, hogy gyenge. + egyből találsz munkát is nemkevés' pénzért.
2014. okt. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!