Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy mi lenne a legjobb döntés ebben a helyzetben? (felvételi)

Figyelt kérdés

2.éves FSZ-es hallgató vagyok. Szeretném alapképzésben folytatni szeptembertől. Eddig 4 állami félévet vettem igénybe. Ahova mindenképp szeretnék bejutni oda emelt szintű érettségi kell, ami nekem nincs, 2009-ben érettségiztem. Érdemes most bevállalni egy emelt szintű pl.(töri) érettségit az egyetemi záróvizsga mellé májusba vagy inkább ne veszek részt a szakvizsgán és akkor továbbra is megmarad a hallgató jogviszonyom ha 1-2 tárgyból nem vizsgázok le, és akkor majd jövőre feküdjek rá az emelt érettségire? Tényleg fizetni kell a szintemelő érettségiért 25.000 Ft-ot? :/

Vagy adjam be a jelentkezést vmi alacsony ponthatáros szakra és akkor szintúgy maradna októberre vagy jövő májusra az érettségi!????

Mindenképp megakarom tartani a hallgató jogviszonyomat az anyagiak miatt (ösztöndíj) és nem akarom, hogy akár fél vagy egy évig megszünjön/szüneteljen, mert akkor elesek különböző kedvezményektől.

Remélem valaki tud segíteni.



2013. febr. 12. 18:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!