Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen suliba menjek tovább?

Milyen suliba menjek tovább?

Figyelt kérdés
Most hetedik osztályos vagyok, de már tudom mivel szeretnék foglalkozni. Nővér, vagy csecsemősnővér szeretnék lenni. Milyen gimibe vagy középbe menjek tovább? Azt tudom hogy egészségügyi iskolába, de van valami, olyan város ahol nagyon jó ez a suli, nem kemény, hanem olyan normál. Nagyon nemértem még a dolgokat, segítsetek légyszi.

#nővéjkee:)
2013. febr. 13. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak arra figyelj, hogy az adott iskolában lehessen biológiát emelt szinten tanulni :)
2013. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, értem:)
2013. febr. 13. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Léteznek egészségügyi szakközépiskolák,szóval ne csak arra figyelj hogy lehessen emelt szinten tanulni a biológiát.Ezekben az iskolákban érettségi után lehet ilyen szakmákat tanulni,és az első 4 évben is tablnulsz szakmai tárgyakat.
2013. febr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Valami konkrét iskola esetleg? Hol tudnék ilyen iskolák után nézni?
2013. febr. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!