Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tavaly érettségiztem, most...

Tavaly érettségiztem, most okj-s képzésre járok, de újra szeretnék érettségizni egy tantárgyból, hol tudok jelentkezni?

Figyelt kérdés
( a kitöltési útmutatóban azt írják hogy mindenképpen abban a középiskolában amelyikkel jelenleg kapcsolatban állok, de ez egy szakközépiskola érettségizetteknek)

2013. febr. 14. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked nincs olyan tanulói jogviszonyod, ami az útmutatóban van, így a helyi kormányhivatalban (Oktatási Főosztály) kell megkérdezned, hogy a városodban melyik iskola szervez ilyen emberkéknek érettségit. Általában az az iskola szokott lenni, amelyik abban az évben az emelt szintű érettségiket is lebonyolítja, de nem minden esetben.
2013. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem így van első.

Én is tavaly érettségiztem, most okj-s képzésre járok, és nekem itt kellett jelentkezni, a mostani sulimban, mert velük van jogviszonyom. Felhívtam az Oktatási Hivatalt meg a Tanulmányi Főosztályt is. Csak nem beszéltek hülyeséget..

2013. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja és én is olyan suliba járok, ahol érettségizettek tanulnak.

Csak abban az esetben menj a kormányhivatalba (vagy egy tetszőleges középiskolába), ha a te mostani iskolád nem szervez érettségit.

2013. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván az a probléma, hogy nem szerveznek érettségit, különben már rég jelentkezett volna.
2013. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyilván én is tegnap jelentkeztem..
2013. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!