Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen pályát válasszak?...

Milyen pályát válasszak? Bővebben is írok lent.

Figyelt kérdés

Külföldre megyek, ez 100%, de még nem tudom mire. Mennék bölcsészetre, de mivel külföldre megyek, ez nem jó ötlet, hiszen nem az anyanyelvemen írni, az gáz. A felsőfokú nem egyenlő az anyanyelvvel, igazam van?

Mehetnék grafikusnak, de szerintem megunnám.

Lennék lakberendező, de nem akarok építészetet tanulni.

Matekot csak kis mértékben akarok, amúgy humán és művészetis vagyok. Kémia, földrajz, műszaki cuccok távol állnak.

Mennék szívesen katonának vagy rendőrnek, igazából ez vonz, de ezekhez állampolgárság kell, és külföldön bevándorló leszek, nem állampolgár, Magyarországon meg nem akarok maradni, ne is győzködjön senki.


2013. febr. 18. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Francia idegenlégió? Szüleid biztos fognak örülni neki. :D
2013. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:DDD Bocs, lány vagyok, oda nőket nem vesznek fel. :P Pedig biztos jól állna a fehér kepi! :D
2013. febr. 19. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Művtörit tanulhatsz külföldön pl.
2013. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet, az sokrétű.
2013. febr. 19. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!