Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapestere magyar-japán...

Kiss Emese Karola kérdése:

Budapestere magyar-japán szakra szeretnék menni. Van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

A felvin nem kaptam ilyesmit csak vagy magyar nyelv vagy valamilyen ázsiai. De így eggyütt van?

Melyik egyetemen?

Nehéz bejutni?


Köszönöm



#egyetem #Budapest #felsőoktatás #magyar-japán szak #bölcsészakr. ELTE
2013. febr. 19. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Együtt nincs. ELTE BTK-n szokott japán indulni, de nem mindig van elég jelentkező.
2013. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Károlin ha jelentkezel magyar szakra, felveheted a japánt minornak. Szerintem ez az eltén is megoldható.
2013. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges! Magyarra vagy japánra jelentkezz (vagy mindkettőre) és ha felvesznek, akkor felveszed a másikat mellé! ELTE-n (is) meg tudod ezt csinálni.

Ami a nehézséget illeti... szerintem nézd meg a ponthatárokat és aszerint értékeld! Sok sikert!:)

2013. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami a japán szakot illeti, elég érdekes statisztikája van a felvételit illetően. 2011-ben iszonyat magas ponthatárok voltak mind államin, mind költségtérítéses oldalon, tavaly viszont a Károlin azt hiszem, elég volt a 260 pont az önköltségesen. Szóval elég durva különbség volt a két év között. Ezek alapján megtippelni sem merem, 2013-ban mi lesz a helyzet ezen a szakon.
2013. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!