Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Humán erőforrás szakról mi a...

Humán erőforrás szakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nehéz elvégezni, utána könnyű elhelyezkedni? Interneten azt olvastam, hogy nem olyan vészes és el lehet helyezkedni viszonylag könnyen, de jobb lenne olyantól hallani aki ebben a szakmában van vagy ismer HR-est.

2013. febr. 21. 06:16
 1/2 anonim válasza:
Akkor van értelme, ha szuper nyelvtudásod van legalább 2 nyelvből, egyébként nem lehet olyan könnyen elhelyezkedni.
2013. febr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Angol és német nyelvtudást szoktak kérni, az egyiket legalább felsőfokon. Én csináltam ezt a munkát fél évig, de mivel középfokú végzettségem volt, ezért nem maradhattam benne. Érdekes, sok újat lehet tanulni már munka alatt is. Azt mondanám, aki szeret emberekkel foglalkozni és jó nyelvtudása van, annak megfelelhet ez a szakma.
2013. febr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!