Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen állással kereshetek...

Cicuss2 kérdése:

Milyen állással kereshetek jól a mai világban?

Figyelt kérdés
Mi legyek most fogok érettségizni és olyan helyen szeretnék dolgozni ami nem unalmas és jól keres.

2013. febr. 21. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolhatod, hogy mindenki ilyyet keres...
2013. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a természettudományi alapszakok elvégzésével nem lehet mellé lőni: kémia, biológia, fizika. Az alapszak önmagában mondhatjuk nem ér sokat, viszont mesterképzésekből nagyon széles a kínálat mindegyikből, melyekkel manapság a legjobban lehet keresni.

Például a kémia szakkal gyógyszervegyész-mérnök, vegyész illetve alkalmazott matematikus mesterszakra is mehetsz. Mind jól jövedelmez.


Másik irány, amiben lehet mozgolódni az üzleti diploma pénzügy és számvitel alapszakon. Ők mesterszak nélkül is biztosan kimagaslóan keresnek.

2013. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Kémia fakultáción voltam de amikor szembesültem a ténnyel , hogy csak akkor lehetek gyógyszerész (ami nagy álmom volt valójában ) ha biológiából emelten fogok leérettségizni. Ami természetesen lehetetlen volt számomra mert nem voltak meg a kellő alapok. Március 1-én kell leadni a jelentkezést , de jó vagyok matekból ezért megpróbálom a pénzügy és számvitelt, de attól tartok nagyon , hogy tavaly nem volt államilag finanszírozott és most az egekig fogják vinni a ponthatárt ami kérdéses , hogy meg lesz-e mert tuti van benne valami, hogy ennyi gyermek palántát vesznek fel a felsőoktatásba , biztos vagyok benne , hogy az érettségi hihetetlenül nehéz lesz , vagy lesz benne valami sunyi dolog. Köszönöm még1szer!:)
2013. febr. 22. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!