Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan aki 2 db műszaki...

Van olyan aki 2 db műszaki szakot tanul/tanult egyszerre, párhuzamosan?

Figyelt kérdés
Aki ilyesmit vagy hasonlóan nehéz szakokat tanul egyszerre, az légyszi írja meg a tapasztalatait. Hogyan oldottátok meg az órarendeteket? Mekkora különbség volt időben a 2 szak elkezdése között? Hasonló képzési területhez kapcsolódó szakokat végeztettek el? Hogy ha igen akkor tárgybefogadtatással sok órát meg tudtatok oldani? Én biomérnök hallgató vagyok, e mellé szeretnék molekuláris bionikát tanulni. Mind a 2 műszaki terület nagyon érdekel.

2013. febr. 24. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma már ennek semmi értelme mert 2012-től ilyen esetben duplán fogynak az éveid. Így a 12. félév simán elfogy csak az alapképzésre.
2013. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudok olyanrol, aki egymas mellett vegzi a gepeszmernoki es az epiteszmernoki szakot. Szerintem ez a lassu ongyilkossag egy formaja.
2013. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És hogy ha a második szakot a mesterképzés mellett tanulnám? Vagy a mester nehezebb és sűrűbb órarenddel rendelkezik? Nagyon érdekel az orvosi biotechnológia és a bioinformatika ezek közül választanék egy mestert-ezek a m. bionika mesterképzései, de biomérnökivel is lehet rájuk menni-, hogy ha ezek közül végeznék egyet akkor dolgozhatnék bionikusként? Vagy az alapszak túlságosan speciális és csak azzal lehet ilyet csinálni?

És 2 mestert mennyire nehéz egymás mellett tanulni?

2013. márc. 3. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!