Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmány Péter egyetem pszichol...

Pázmány Péter egyetem pszichológia hallgatói! Az oktatás Piliscsabán, vagy Pesten zajlik?

Figyelt kérdés
És ha Piliscsabán, milyen nehéz minden nap kijutni oda, ha valaki Pesti szállással rendelkezik? Mennyire bonyolult a jövés-menés? Összességében megéri ezt az egyetemet választani, vagy mást ajánlotok?

2013. febr. 24. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
pest
2013. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"És ha Piliscsabán, milyen nehéz minden nap kijutni oda, ha valaki Pesti szállással rendelkezik? Mennyire bonyolult a jövés-menés? Összességében megéri ezt az egyetemet választani, vagy mást ajánlotok?"


- Ez talán nem kicsit függ attól, hogy Budapesten hol laksz. Egyébként a BA-képzés szerintem még Piliscsabán van, de a bérlet nem vészes.

2013. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy Piliscsabán
2013. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ettől a tanévtől átkerül pestre.
2013. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!