Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakirány a legjobb?

Melyik szakirány a legjobb?

Figyelt kérdés
van 3 iskola gépészmérnöki alapszaka, felsorolom a szakirányokat, szeretném ha segítenétek. Melyik a legjobb, top 3 ??? épületgépész,gépjárműtechnikai, üzemeltető-karbantartó, Anyagtechnológiai és minőségügyi, Gyártásinformatikai, Mechatronikai ,Műanyag-feldolgozó ,Anyagtechnológiai, gépgyártástechnológiai, géptervező, létesítményszerelő és üzemeltető, logisztikai és termelésirányítási, szerszámgépészeti és mechatronikai, mérnöki modellezés, minőségbiztosítási, vegyipari és energetikai gépész. És ezek 3iskolából vannak Debrecen ,Kecskemét, Miskolc(melyik jobb)? Remélem lesznek válaszolók :)

2013. febr. 25. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

legjobb szakirányok általánosan nem ezekre a konkrét szakirányokra vonatkoztatva: minőségbiztositás, géptervezés, gépgyártás, műanyagipar, fejlesztés

és a három közül szerintem Miskolc a legjobb

2013. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Miskolc a legjobb. Amúgy én a minőségbiztosítást választanám, rengeteg ilyen végzettségűt keresnek.
2013. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Debrecen nem jó??
2013. febr. 26. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy nem jó, de Miskolc egyértelműen dominál a műszaki képzésekben
2013. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a helyedben a mechatroikai, gépgyártástechnológia, és a géptervezőt választanám ! Egyébként én is leszeretnék az utóbbi 3 szakból vizsgázni :)
2013. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mechatronikai*
2013. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!