Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem általános...

Debreceni Egyetem általános orvosi vagy Semmelweis E. ált. Orvosi?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
kettő közül a semmelweis a nívósabb
2013. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
amelyik város jobban vonz. mind2-n halálra fogod magad tanulni, és ugynazt adják le.
2013. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
miért vagyok 0%?:D nem szaroztam le egyiket sem. tényeket közöltem.
2013. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm :) én nem nyomtam piros kezet neked!!!
2013. febr. 27. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Az orvosi képzések egyforma színvonalúak Magyarországon. Bármelyiket is választod, biztos lehetsz benne, hogy egy nagyon jó és erős képzésben lesz részed!
2013. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Azért orvosi és orvosi között is van különbség. Már első évben is más tárgyak vannak, nem ugyanolyan a követelményrendszer. És Pesten szigorúbban kérik számon az anyagot, ezért nehezebb elvégezni (persze itthon és külföldön is többet ér a diploma).
2013. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TerrorBirka ***** válasza:
74%
Teljesen elfogulatlanul, de a DOTE! Szerintem jobb a tematika, ugyan olyan szigorú, mint a SOTE, de jobban elosztották a tárgyainkat, így könnyebben túl lehetett élni a vizsgaidőszakokat is. Nincs akkora egyetemi élet mint a SOTE-n, nyilván, de nagyon jó és összetartó a közösség A Klinika egy nagy, összefüggő telepen van, jó a közlekedés és kulturált a környezet. Az egyetlen negatívum, hogy nincs egy olyan hely, ahol éjjel kettőkor tudnánk gyrosozni, de ezen már dolgozunk. :))
2013. márc. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ! DE-t választottam lakóhelyemhez való közelsége miatt :)
2013. márc. 9. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!