Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy-számvitel egyetem...

Bagoly93 kérdése:

Pénzügy-számvitel egyetem mennyire nehéz? Valaki tud írni róla valamit

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen egyetem?
2013. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Biztosan a BGF-re gondolt :D

Budapesti Gazdasági Főiskola- Pénzügy és Számviteli Kar

2013. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem úgy gondolta h egyetemEN úgy általánosságban. Sztem sulifüggő, mindenhol megvannak a szopatós tárgyak/tanárok, de ha a matek nem megy és/vagy nem tanultál még számvitelt és nem is vagy szorgos akkor nehéz.
2013. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Felirat a BGF-PSZFK kolijában:

"A BGF-en eltöltött 3,5 év életem legszebb 7 éve volt"

:D :D

2013. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam "egyetemen" bocsi. Köszönöm a segítséget!
2013. febr. 27. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen pályára készülsz és még mindig nem tudod, ott vért fogsz pisilni, hacsak nem vagy egy zseni!
2013. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 yuluska válasza:
54%
Ha nincs gyakorlatod a pénzügyi, számviteli területen, nagyon nehéz. Mérlegkészítés,pü. tervek készítése, sokrétű feladatok megoldása, statisztika elemzések, stb. Ergó, nehéz, pláne neked,mert ha ezt kérdezed, akkor nincs bele látásod, és kemény dió neked.
2013. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Zegen kicsit necces, ha nem vagy matekzseni, vagy ha nem tanulsz elég sokat. Amúgy minden megcsinálható, csak az elején nehéz, belerázódás után már jobban megy.
2013. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyira nehéz mint az összeadás kivonás és szorzás. Addig könnyű amíg a reálgazdaságról tanulsz mert ott egy kiló alma mindig egység értékkel rendelkezik magyarul ott még a 2x2=4, a pénzgazdaságban viszont mindig a pénzhatalom, tőzsde, világbankok(az elit) mondja meg hogy 2x2 éppen mennyi és mennyit kell hazudni hogy annyi legyen amennyi... :D
2013. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infokat nagyon hasznosak :D
2013. márc. 7. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!