Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen oldalak vannak a...

Milyen oldalak vannak a neten, ahonnan ingyen tanulhatnék perzsa nyelvet? Angol nyelvű oldalak is jók, angolul jól tudok.

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 17:44
 1/3 tarak válasza:
51%
tanulj inkabb arabul.
2012. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A perzsa szép nyelv, én is tudom ajánlani. Most csak egy ingyenes oldalt találtam, de nem tudom megfelel-e neked. Nyelvtanfolyamra biztos nem szeretnél járni? Egyébként hallható a különbség a perzsa és az arab között, szerintem a perzsa szebb. [link]
2012. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

bocs, régi kérdés és régi válasz, de muszáj megjegyeznem. :D

Utolsó, valószínűleg azért hallasz különbséget az arab és a perzsa közt mert két teljesen különböző nyelv. :D

Kb annyi köze van a kettőnek egymáshoz, mint a kínaiank a japánhoz, vagy koreaihoz.


Ettől függetlenül tényleg szép nyelv, könnyen és gyorsan tanulható, emellett pedig elég sok országban megértik tehát használható is.


És, hogy ne offoljak itt egy oldal magyarul, nem leszel tőle perfekt perzsa, de alapnak mindenképp jó, sokkal könnyebb lesz erre építkezni.

[link]

2016. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!