Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit kérjek baráttól angol...

Mennyit kérjek baráttól angol középfokra felkészítésért? Nem annyira közeli barát, hogy azt mondjam, ingyen vállalom. Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy rendes tanár 2500Ft/órát kér nagyságrendileg.

Ha te nem vagy rendes tanár, akkor nyilván alá kell ígérned. Attól is függ, hogy fel akarsz-e készülni az óráidra, vagy sem.

Ha csak helyben akarsz improvizálni, akkor 1000Ft szerintem fair ár, ha van benne extra munkád, akkor mondjuk 1500.


Szerintem ezt gondold végig.

2012. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 1000-1500 az teljesen korrekt. De ezt ő is tudja, hogy a tudást meg kell fizetni :) Mai világba amúgy sincs semmi ingyen.
2012. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm, én is ilyesmiben gondolkodtam. És természetesen lelkiismeretes tanár vagyok, tehát alap, hogy felkészülök az órára :)
2012. máj. 8. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!