Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi az, aminek...

Bratilla kérdése:

Szerintetek mi az, aminek ilyen érdeklődési körrel érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Szeretem a művészeteket, a színházat, meg mindent, ami a kultúrával kapcsolatos. Szeretek írni, olvasni, állatokkal foglalkozni. A tantárgyak közül a magyar a kedvencem, de az idegen nyelveket is szeretem. Gondoltam rá, hogy tanár, újságíró, esetleg idegenvezető leszek. De nem tudom, hogy mi lenne a legmegfelelőbb. Nézegettem ilyen oldalakat, de eddig még nem akadtam olyanra, ami tetszik és tényleg lenne esélyem. Nektek van valami ötletetek? Tudom, hogy ez alapján nehéz következtetni, de hátha tudtok olyan foglalkozást, ami jó lenne, és van is jövője. :) Lány vagyok.
2013. febr. 27. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért az sem mellékes, hogy milyen tanuló vagy.
2013. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!