Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulással kapcsolatban....

Továbbtanulással kapcsolatban. Komoly válaszokat kérnék. Segítség?!

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó,hogy 10.-es gimnazista vagyok, és jövőre kell fakultációt választani, amire már be kell adni a papírt jövőhét keddre, és elég nagy bajban vagyok,mert fogalmam sincs hogy mit vegyek fel.Gimi után én továbbszeretnék tanulni, és olyanból akarok majd érettségizni/választott tárgy/ ami kellhet majd a munkámhoz.És itt kezdődnek a bajok.Valami tipp vagy tanács amivel könnyebben eltudom dönteni hogy mit szeretnék csinálni? mert az a gond, hogy még semmi elképzelésem sincs ezzel kapcsolatban,hiába mondják hogy:'mit csinálnál szívesen?', ezzel nem segítenek. A családommal meg a barátaimmal, sőt tanárokkal is beszélgettem már erről,de mindegyikük azt mondani,hogy ezt nekem kell eldöntenem,én tisztában vagyok ezzel,de legalább valami kis segítség kéne. 16/L

2013. febr. 27. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen fakultációk közül lehet választanod?
2013. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazából minden van, Angol,Német,és Földrajz kivételével. És úgy van hogy két faktot vehetek fel, de azt is csak úgy ,hogy ha nem egy időben vannak.
2013. febr. 27. 19:43
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha nem tudnám, hogy a kádban ül, azt hinném, a lányom vagy :)

Nem könnyű kérdés.

Milyen területen tudnád elképzelni az életed nagy részét?

Mi az, amit a legszívesebben, mi az, amit a legkönnyebben tanulsz, van-e valami, ami különösen közel áll a szívedhez?

2013. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az angol az jól hangzik
2013. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést már rengetegszer megkaptam, de úgy elképzelésem nagyon nincsen.:S

A legkönnyebben az Angolt tanulom,meg hát a Töri is jól megy,igazából a humán tantárgyak közül minden jól megy, a reál tantárgyakkal vagyok bajban.

2013. febr. 27. 19:47
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor mit szólsz az angol-törihez?
2013. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

hát akkor ötletelünk :)

Milyen munkát képzelsz el, amiben egyedül vagy, elszöszölsz, vagy szeretnél több emberrel együtt dolgozni, esetleg emberekkel foglalkozni?

2013. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát ha lenne angol fakt, akkor jó is lenne. a Törin gondolkoztam sokáig, és mit érnék el a törivel? bioszon is gondolkodtam, de hát ami nem megy azt nem kell erőltetni!:)
2013. febr. 27. 19:51
 9/17 anonim ***** válasza:
A lányom osztályfőnöke egyébként a nagyon határozatlanoknak azt javasolta, reál tárgyat vegyenek fel. MErt az irodalmat, törit idővel és jó popsival be lehet vágni, ha az utolsó pillanatban azt választod. De ha humán faktra mész, aztán mégis valami reál területet szeretnél magadnak, a fizikát, kémiát nehezebb szintre hozni.
2013. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Inkább emberekkel együtt szeretnék dolgozni.
2013. febr. 27. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!