Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyiknek van...

Szerintetek melyiknek van több értelme: az orvosi vagy a közgazdasági képzésnek?

Figyelt kérdés
Még felsőben kitaláltam, hogy közgazdász leszek és még mindig érdekel, csak attól tartok, hogy mivel sokat képeznek belőlük, ezért nem találok majd munkát. Viszont az orvosi szinte garantált munkahelyet kinál, igaz kevés fizetéssel.Légy szi' irjátok meg a véleményeteket ezzel kapcsolatban.
2013. febr. 27. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Bármelyiket akarod, nagyon jó tanulónak kell lenned! Mindkettő hasznos szakma, de ha voksolni kell, akkor én az orvosira szavazok persze.
2013. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem az alapján döntenék, hogy mi van most a munkaerőpiacon. Azt válaszd, amivel igazán el tudod képzelni a jövődet. Tudom, ez így nem nagy segítség, de hidd el, nincs garancia semmire..
2013. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
orvosi azon belül pedig fogorvosit vagy gyógyszerészt ajánlanám
2013. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha jó vagy és szerencséd is van mindkettővel gazdag leszel... Az orvosi ezerszer nehezebb, mint a közgáz. Én azt mondom, hogy orvosnak csak az menjen, aki ennek szenteli az életét, mert tényleg minden idődet elveszi.
2013. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. okt. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!