Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha gyermekpszichológus akarok...

Ha gyermekpszichológus akarok lenni, akkor az plusz pont a felvételinél, hogy van egy csecsemő- és kisgyermeknevelő-gondozó okj-m?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,ha még olvasod,először is, nem úgy egyből gyermekpszichológus szakra mész,hanem elsőnek el kell végezned a sima pszichológia alapszakot és utána tudsz szakosodni pl. gyermekpszichológusnak.

Kisgyermeknevelő OKJ-ra pedig elvileg kapsz pluszpontot pszichológia alapszakra jelentkezésnél.

Tudom,mert én is kisgyermeknevelő szakon végeztem és az egyik szaktársam pont azért végezte ezt a szakot,hogy pluszpontokat kapjon majd pszichológia szakra.(ugyanis nagyon húzósak a ponthatárok pszichon).

2013. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én meg még egyszer elmondanám, hogy nem, nem kapsz pluszpontot

pszicho szakos vagyok, van egy pszichológiai asszisztens okj-m, de nem kaptam érte pluszpontot

de egyébként benne van a most megjelent felvi tájékoztatóban is..

2013. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!