Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Válasszak olyan iskolát, ami...

Válasszak olyan iskolát, ami 2 órára van a lakhelyemtől, vagy maradjak itt? Teljesen tanácstalan vagyok. Többi lent

Figyelt kérdés
jelentkeztem a kecskeméti Szent-Györgyi Albert Humán Szakközépiskolába. 12. lettem a 20-ból, a kéttannyelvű osztályban. 6 évig tanulnék itt: az első év egy angol nyelvi előkészítő, utána 4 év az érettségiért, aztán egy év hogy megszerezzem a gyakorló ápoló szakmát. szeretnék az egészségügyben dolgozni, másoknak segíteni. de ha ide megyek, akkor koleszosnak kell lennem, mert 2 órányira van a lakhelyemtől. és 6 évnyi állandó buszozgatást nem tudom, hogy hogy bírnék...viszont ha itt maradok, akkor egy gazdasági suliba megyek, amivel csak ülő munkát tudnék később végezni, viszont akkor nem lenne az állandó buszozgatás, és nyugton maradhatnék a saját otthonomban. és a barátaimat sem szeretném itt hagyni. kérlek, adjatok tanácsot!! hétfőre el kell döntenem, hogy változtatok-e a sorrendemen, de nem tudom, hogy mit tegyek:(

2013. márc. 15. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne ilyen véresen komolyan fogd fel! :D Első az érettségi, addig van időd kitalálni, hogy mit szeretnél dolgozni, lehet szöges ellentéte lesz a mostani elképzelésednek. :) Ez miatt fölösleges szerintem olyan messzire menned, leérettségizni a közelben is letudsz.
2013. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!