Miert utalok tanulni?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok, egy idoben jo tanulo voltam es kedvem is volt a tanulashoz, az utobbi idoben utalok tanulni,amikor eloveszem a fuzeteimet,hogy tanuljak mindenhol szarnyal az elmem csak a lecken nem es ideges leszek es legszivesebben a foldhoz vagnam a fuzetet....Mondjatok valamit amitol ez megvaltozik !

2013. márc. 18. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az idő majd segít!még túl fiatal vagy de ha egy kicsit már idosebb leszel rájössz majd hogy a tanulás nem is olyan sz@r dolog mert úgy is magadnak tanulsz! minél jobb tanuló vagy annál nagyobb esély van arra hogy legyen egy jó szakmád, és egy remek munkahelyed ahol majd jól fogsz keresni de ha nem tanulsz és még az érettségit sem teszed le akkor az egyenes út a munkanèlküliek világába..
2013. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom tisztaban vagyok vele, de sajnos a mai vilagban nem sokat ersz a tanulasodal ha nem tudol nyalizni es nincs penzed :(
2013. márc. 20. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

"tudol nyalizni es nincs penzed"



Ez baromság úgy ahogy van. De ne tanulj, 500Ft-s órabérért öröm lesz majd melózni a mekiben vagy utcát seperni, addig én megkeresem ennek a nettó 8x / óra. Bár lehet luxusprosti lesz belőled (is) mint a többi nem tanultból.

2013. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem is lenne rossz, lehet azok boldogabbak :))).. ahh nem nem vicc volt :) eleg rossz vicc!
2013. márc. 23. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!