Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges átiratkoznom egy...

Lehetséges átiratkoznom egy ilyen iskolába?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9.-es tanuló vagyok, vendéglátás-idegenforgalom szakon tanulok. Gyenge tanuló vagyok, (leginkább 9.-ben rontottam le, mert 8. félévkor 4-es átlagom volt, tehát tudok tanulni, ha akarok... ) félévkor két tantárgyból buktam. Problémáim merültek fel az iskolában, tehát más iskolába szeretnék menni. Az iskola, ahová át szeretnék iratkozni, SOKKAL erősebb, mint ahová most járok. Nyelvi szakra szeretnék menni, mert nyelvből nagyon jó vagyok. Lenne esélyem bejutni a nyelvi tagozatra? Egyáltalán így félév után ( mindjárt itt az év vége ) is át lehet iratkozni?

2013. márc. 21. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

most tuti nem tudsz átmenni...viszont most már el kellene menni a másik iskolába és megbeszélni az esetleges következő tanévet...


de a bukás miatt sok jóra ne számíts

2013. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezen az erős sulin kívül még 2 lehetőségem lenne. Egy olyan, ami szinte ugyan olyan kaliberű, mint a mostani sulim, de ott viszont a tesi órákon van nagy hangsúly, azt meg utálom.

A 2. pedig egy nagyon gyenge suli, odamennek a kettes tanulók, de ott pedig jórészt "cigányok" tanulnak, oda meg Anya nem engedne. :/

2013. márc. 21. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!